FOTOTAPETY - IDEALNY PRZEPIS NA ODMIANĘ WNĘTRZA

Jeśli chcesz odmienić wnętrze w swoim domu, mieszkaniu, biurze czy innym pomieszczeniu w którym często przebywasz nie ma lepszego sposobu jak wydruk fototapety skrojonej pod swój gust. Fototapeta idealnie spełni swoje zadanie zarówno w pomieszczeniach przeznaczonych do odpoczynku jak i w tych przeznaczonych do pracy na co dzień. Dzięki nowej aranżacji w pomieszczeniu zawita świeżość i nowa energia.

Nasze tapety drukujemy praktycznie w dowolnym rozmiarze przy wykorzystaniu ponad 50 milinów wzorów które udostępniamy w swoim sklepie. W kreatorze mają Państwo możliwość wyboru podkładu których charakterystykę przedstawiamy Państwu poniżej.

Fototapety których krótszy z boków ma więcej niż 100 cm, drukujemy w częściach. Następnie jeśli klient wybrał taką opcję druki laminujemy dzięki czemu tapeta znacząca zwiększa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki laminatowi kolory nie blekną a samą fototapetę można myć bez obaw gdyż zyskuje ona całkowitą odporność na wilgoć. Szczególnie polecamy laminowanie fototapet które mają być użyte do aplikacji w miejscach usługowych jak: restauracje, bary, puby, kawiarnie lub miejsca często użytkowane jak przedpokój, łazienka, kuchnia itp. Kolejny etap do docięcie fototapety czyli podzielenie jej na bryty (jeden pasek tapety). Wydruki docinamy na specjalnym do tego celu wyprodukowanym trymerze który gwarantuje idealne cięcie dzięki czemu aplikacja na styk będzie bardzo łatwa. Fototapety których wymiar przekracza 300cm docinamy z zakładką dla łatwiejszego klejenia.

Fototapety laminowane zawsze docinamy na styk ponieważ laminat którym pokryty jest wydruk utrudnia klejenie. Opcję laminowania (błysk lub mat) należy zaznaczyć podczas składania zamówienia w kreatorze produktu.

Fototapety, których wysokość jest większa niż 300 cm, drukowane są z zakładkami. Wyjątek stanowią fototapety laminowane, które (oprócz indywidualnych ustaleń) drukowane są na styk i tak też powinny być klejone. Należy pamiętać, że fototapeta jest produktem wielkoformatowym, którego jakość należy oceniać z niewielkiej odległości.

Nasze fototapety wysyłamy w dowolnie wybrany region w Polsce. W przypadkach szybkich realizacji mamy możliwość wyłania przesyłki nawet do godziny 19. Tak nadana paczka zostaje dostarczona następnego dnia dokładnie jak w przypadku standardowych paczek.

Krótki opis i charakterystyka fototapet:

fototapeta papierowaFOTOTAPETA PAPIEROWA

Jest to materiał popularny, dość często wybierany z racji swojej ceny. Tapety papierowe nie posiadają warstwy klejącej są więc montowane przy zastosowaniu kleju do tapet. Bryty czyli "paski" fototapety docinane są na styk więc klei się je brzeg do brzegu.

FOTOTAPETA LATEKSOWA

FOTOTAPETA LATEKSOWA

Jest to wysokiej jakości matowy  papier powlekany lateksem o łącznej gramaturze 212g/m2. Papier bardzo dobrze przyjmuje popularne i ogólno dostępne kleje do tapet.

FOTOTAPETA WYNIYLOWA NA FIZELINIE

FOTOTAPETA WINYLOWA NA FIZELINIE

Dzięki wysokiej gramaturze 350g/m2 fototapeta winylowa pozwala ukryć wiele nierówności ścian. Fototapeta idealnie nadaje się do często użytkowanych pomieszczeń. Ten rodzaj materiału ma właściwości które pozwalają ścianie "oddychać". Przy tapecie winylowej klej nanosimy jedynie na ścianę i przyklejamy do niej suchą fototapetę co również jest pomocne przy aplikacji.

fototapeta papierowa

FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNA

Jest to tapeta do zadruku z własnym klejem, nie potrzebuje ona dodatkowego kleju. Jest łatwa w montażu jak również demontażu. Nie powoduje uszkodzenia podłoża co jest duża zaletą w ustawianiu tapety jak również w zmianie miejsca jej położenia.


Przejdź do góry